REPLASTIK Sp. z o.o. istnieje od prawie 20 lat. Jesteśmy firmą produkcyjną działającą w branży tworzyw sztucznych. Zajmujemy się działalnością produkcyjną, handlową oraz zagospodarowaniem i przetwarzaniem odpadów z tworzyw sztucznych.

Spółka ma siedzibę w Warszawie, a produkcja odbywa się we własnym obiekcie zlokalizowanym w miejscowości Arcelin koło Płońska - około 60 km na północny zachód od Warszawy, a 30 km od lotniska w Modlinie.

Nasze produkty cieszą się zainteresowaniem odbiorców zarówno krajowych, jak i zagranicznych (Norwegia, Holandia, Niemcy).

Główne wyposażenie produkcyjne to dwie linie do adiabatycznego wytłaczania tworzyw zachodniej firmy J.E.T. – modele JEM 4000 i JET 3650.

Do działalności związanej z zagospodarowaniem odpadów Spółka zaopatrzona jest w szereg urządzeń rozdrabniających, aglomerujących, mielących oraz mieszających.

Posiadamy też zdolności produkcyjne w technologii przetwórstwa wtryskowego.

Co nas wyróżnia

Technologia

Ergonomia + innowacyjność + doświadczenie = dobry wyrób w przystępnej cenie

Bogata oferta

Od prostych profili typu deska po kompletne realizacje (wyposażenie portów jachtowych, stajnie dla koni)

Czas realizacji

Większość wyrobów mamy w magazynie. Nowe projekty profili realizujemy w 30 dni (od pomysłu do dostawy)

Czy wiesz, że...

Z produkowanych przez nas profili możemy zrobić dla Ciebie modną, wytrzymałą i tanią w utrzymaniu deskę kompozytową, którą można wykorzystać w budowie m.in. tarasów czy mebli ogrodowych. Zobacz, w jakich branżach znajdą zastosowanie nasze produkty.

Więcej
Copyright - REPLASTIK Sp. z .o.o. | Sadkowska 2 | 03-021 Warszawa | tel. 22 811 95 23